Zamknij

Wystawa w TOK-u: Piękna natura z Bysławia w Tucholi ZDJĘCIA

14:43, 10.02.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

– Ta wystawa ma być żywym spotkaniem i z naturą, i z emocjami, jakie ta natura daje – usłyszeliśmy podczas wernisażu. Historia życia autora fotografii niesie z kolei za sobą bardzo ważną lekcję.

To przestrzeń, która regularnie wypełnia się interesującymi treściami – przed nami drugi miesiąc 2020 roku i drugi wernisaż. Drzwi sali wystaw Tucholskiego Ośrodka Kultury, bo o tej przestrzeni mowa, są otwarte dla osób, które chciałyby choć na chwilę oddać się refleksji nad szeroko pojętą sztuką. Nie inaczej było w piątkowe (7 lutego) późne popołudnie. Tego dnia Agnieszka Joppek z TOK-u przywitała wszystkich przybyłych na otwarcie wystawy fotografii Piotra Idzikowskiego. Jako że fotograf jest mieszkańcem Bysławia, tym razem wśród gości znalazły się m.in. Joanna Jastak – wójt gminy Lubiewo czy Monika Januszewska, dyrektorka Biblioteki – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo. Już po oficjalnym otwarciu do autora zdjęć z gratulacjami podchodzili także inni mieszkańcy Bysławia i okolic.

Wystawa przedstawia fotografie z lat 2018-2019. Znajdziemy na nich m.in. kormorany, łabędzie, żurawie, ale też owady – szczególnie zbliżenia ważek. Co ciekawe jednak...

Żadne ze zdjęć nie jest podpisane, a to na życzenie samego autora. Kiedy idą państwo do lasu i widzą jakieś zwierzę, ono też nie ma przy sobie tabliczki z nazwą. Ta wystawa ma być żywym spotkaniem i z naturą, i z emocjami, jakie ta natura daje

– tłumaczyła podczas wernisażu Agnieszka Joppek.

Wystawa fotografii Piotra Idzikowskiego jest dostępna do końca lutego w godzinach pracy Tucholskiego Ośrodka Kultury.

Jaka jest historia autora zdjęć i co za sobą niesie? O tym tylko w najnowszym "Tygodniku", który w niektórych sklepach pojawi się już w środę – 12 lutego. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wernisażu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz